Діалоги VerSus

Дата: 24/04/2017
Час: 19:00 – 21:00

Кімната:


17553881_1419165894771865_4781371080425877743_nПомилки VS Уроки

Тільки з віком розумієш, що життєвий ресурс дано від народження на все життя, і одним з основних завдань є розпорядитися ним так, аби вистачило на високу якість життя протягом усієї його тривалості.
Вважати будь-яке рішення/ дію/ подію власною помилкою означає відмовляти собі у розвитку, відсікати частину свого життєвого ресурсу.
Людство є соціальним утворенням, спільнотою, що постійно утворює нові та нові правила співжиття, і саме так людство породило соціальні емоції з функцією стримувати асоціальну поведінку, поведінку, яка загрожує самому існуванню людства – сором та вину, страх покарання. Також були винайдені активуючі, тобто з функцією надихати на соціально корисну поведінку, емоції – гордість та цікавість.
Соціальні емоції виникають під дією оціночних суджень. Одним з найтиповіших, найрозповсюдженіших оціночних суджень є судження щодо правильності/хибності поведінки. Саме так породжено поняття ПОМИЛКИ.
Тобто своїм виживанням та розвитком людство зобов’яне у багато чому поняттю помилки. Чому ж тоді протиставляємо його поняттю уроку?
Чому з’являються тренінги з подолання страхів та сорому? (вину не зачіпають лише через те, що на ній побудовано юридичну систему).

Діалог веде Ольга Зайченко: бізнес-тренер, бізнес- та лайф-коуч, консультант, бізнес-вумен (власниця бренду «Бутик розвиваючих рішень EQ Impact»), магістр з моделей поведінки людей та організацій, автор, методист, громадський діяч.

Вартість участі: 150 грн (умови простору включено)