Здорові, щасливі та успішні! Хто вони? Стрес-менеджмент тренінг

Дата: 18/07/2017
Час: 19:00 – 21:00

Категорія: Кiмната не визначена


19248061_1525632200791900_1050183031015955296_nМайже всі люди знають, що потрібно робити в стресових ситуаціях, як вести профілактику і здоровий спосіб життя, можете радити родичам, друзям, знайомим, але потрапляючи в такі ситуації, дієте за звичною схемою і робите одні й ті ж помилки. 

Чому мудрі, прості речі не працюють для Вас особисто? 
Чому, володіючи таким величезним арсеналом самодопомоги, Ви залишаєтеся беззахисними перед ударами стресу?

Вся справа в різниці кожного! Ми всі унікальні і неповторні, отримали в спадок генетичні особливості і виховання соціуму, сформували свій характер і виробили стратегії виживання.
Однак, стратегії, які так сильно допомогли в дитинстві, далеко не завжди ефективно працюють у дорослому житті.

ДЛЯ КОГО?
Бізнес коло, корпоративні робітники, та люди, що бажають покращити якість життя

ЩО ОТРИМУЄТЕ?
Це точно не позбавить Вас від проблем, але дасть набір зброю для протистояння їм, безсумнівно підвищуючи якість Вашого життя і роблячи щастя доступнішим!

ПРОГРАМА:
На семінарі ви навчитеся розуміти себе та інших, з огляду на особливості, формувати ефективну поведінку! 

СПІКЕР:
Дмитрий Гаплевский (Dmitry Gaplevsky) – фахівець з тілесно-орієнтованої психотерапії. Працює з клієнтами індивідуально, а також з сімейними парами. Проводить психологічну роботу при особистісних проблемах, пошуку смислів, страхах, депресивних станах, сімейних кризах, проблеми в міжособистісних взаєминах, складнощі у відносинах з дітьми. Також Дмитро є фахівцем в області психосоматичних хвороб (безсоння, гіпертонічної хвороби, бронхіальної астми, вегетосудинної дистонії, мігрені та ін.). Дмитру 30 років, його стаж роботи психологом перевищує 8 років.

“ФІШКА”:
Всі семінари та майстер-класи зроблені з акцентом на практику, так що будьте готові бути активним учасником того, що відбувається.

Вартість події – 200 гривень

Придбати квиток

До зустрічі в Домі Фройда!