Марокко. Історія подорожі, якої не повинно було бути

Дата: 15/08/2018
Час: 19:00 – 21:00

Категорія:


Марокко
«Справжня пам’ятка ніколи не зустрічається там,
де розраховуєш її зустріти», –
марокканський письменник Абдельхакім Серхан

За той невеличкий час, що пройшов після повернення з Марокко, я почула безліч фраз: «Ми бачили твої фото-репортажі та зрозуміли: ви – в захваті! Так?»

Ні, не так. Зовсім не так! Мої враження про Марокко були набагато складніше і багатогранніше: від захвату до відрази, від милування до пристрасного бажання не бачити і не чути, від питання: чому я тут? до обіцянки обов’язково повернутися.
Так, чому я створила виключно позитивну картинку своїми постами? На ці питання я спробую відповісти на зустрічі.

Кому ця зустріч може бути цікавою?
– Для тих, хто вважає, що Марокко – це казка, краса, смакота і ідеальні декорації для ефектно-фотогенічного відпочинку. Буду розчаровувати.
– Для тих, хто переконаний, що Африка – яка б вона не була, це – бруд, сморід, спека, і споглядання всього того, що не повинно існувати в цивілізованому світі. Буду переконувати.
– Для тих, хто ніколи в Марокко не був і ніколи не збирався. Буду спокушати.
– Для тих, хто був там, але в попсових місцях, і хто хотів би спланувати відвідування чогось незатоптаного. Буду інтригувати.
– Для мене самої. Щоб остудивши запал і втихомиривши емоції розповісти правду. Мою суб’єктивно-об’єктивну правду про таку непросту і таку прекрасну подорож в Марокко.

Зустріч проводить: Наталья Сиренко (Natalya Sirenko) – професійний мандрівник з 90-х років минулого сторіччя. Професійний гід. Автор декількох десятків унікальних екскурсійних програм по Європі.

Вартість: 200 грн.

Придбати квиток