Курс каліграфії з Ольгою Верменич

Дата: 07/12/2018
Час: 19:15 – 21:30

Категорія:


калиграфияЛеттерінг і каліграфія не випадково так широко використовуються в сучасних рекламних кампаніях, логотипах, інтер’єрних оформленнях і інших сферах. Прекрасно поєднуються з аквареллю та комерційної ілюстрацією.
FREUD HOUSE club запрошує вас на захоплюючі заняття: Курси по каліграфії Ольги Верменич
Курс розрахований на початківців. Ви опануєте кілька каліграфічних стилів письма, а також отримаєте уявлення про основи каліграфічної композиції, познайомитеся з історичними почерками, спробуєте різні інструменти для письма.
Все це ви зможете використовувати для створення власного маленького каліграфічного шедевра!

Тривалість. Курс розбитий на тематичні блоки по 6 занятть у кожному. Загальна тривалість – 3 місяці. Після опанування технічними прийомами можна приходити на окремі теми, які цікавлять найбільше.

Що отримаєте наприкінці. Власноруч написані елегантні листи. Розкішні написи на поштівках та привітаннях. Навіть цінник у вашому магазинчику буде витвором мистецтва, бо буде написаний каліграфічно.

Що мати з собою. Робочий зошит А4 у клітинку на пружинці (Oxford). Якщо є власний реманент (пера, ручки, туш) – приносьте, розберемо що до чого. Якщо нічого такого немає, всім забезпечимо на місці.

Вартість. Одне заняття коштує 120 грн. Сплата проводиться за кожне заняття окремо.