Перестань мучити слова: як написати більше, ніж один рядок

Дата: 17/07/2017
Час: 19:00 – 21:00

Категорія: Кiмната не визначена


19511460_1526405094047944_5852338037758568884_nМайстер-клас зі створення цікавих текстів.«Перестань мучити слова: як написати більше, ніж один рядок»

ДЛЯ КОГО?
Майстер-клас буде корисним, для всіх, хто:
– бажає навчитися складати слова докупи і, нарешті, зробити пост у Facebook;
– має необхідність створювати інформаційні тексти у своїй роботі;
– хоче писати статті/колонки/коментарі для ЗМІ;
– планує вести власний блог.

ОПИС:
«ФІВА ОЛДЖ», – саме на цих літерах найкомфортніше тримати руки на клавіатурі. Це класична позиція при сліпому друці тексту. Для більшості на цій комбінації й завершується створення будь-якого текстового матеріалу. 

РЕЗУЛЬТАТ:
На майстер-класі «Перестань мучити слова: як написати більше, ніж один рядок» ви дізнаєтеся про те, як перестати відчувати страх перед необхідністю написати будь-що – від поста в соцмережах до статті. Ви навчитеся структурувати власні думки та подавати їх в цікавій та зрозумілій формі. Відчуєте, як «працює» текст. Байдуже, хто ви за професією і який досвід роботи з текстами у вас був. 

ЛЕКТОРИ:
Віта Дей (Vita Day)– PR-менеджер rabota.ua. Раніше працювала керівником департаменту креативних розробок Burda Creative Group (Видавництво «Бурда-Україна»). 9 років досвіду роботи в PR, 5 років – в журналістиці.
Люда Колб (Люда Колб (Luda Kolb) – головний редактор контент-проектів сайту rabota.ua. Журналіст, редактор, має більше 5 років досвіду роботи в щоденних ЗМІ; куратор онлайн-курсу «Як знайти роботу мрії» для освітньої платформи Prometheus і автор книги «Стартап по-українськи: 10 кроків до успіху».

“ФІШКА”:
Лектори розберуть найтиповіші помилки при створенні текстів та розкажуть, як їх уникнути. 

Придбати квиток

Вартість події – 150 гривень