Семінар “Е-декларування для громадських активістів”

Дата: 13/01/2018
Час: 11:00 – 15:30

Категорія:


26231243_1828171990537918_273873954171599706_nСемінар «Е-декларування для громадських активістів: як не вчинити корупційного злочину»

Розпочинається реєстрація на семінар «Е-декларування для громадських активістів: як не вчинити корупційного злочину».
З 1 січня 2018 року розпочався період, коли громадські активісти і члени громадських рад повинні подавати електронні декларації. 
Досвід подачі таких декларацій державними службовцями у попередні роки був непростим і виявив низку складнощів – об’єктивних і суб’єктивних. Сьогодні можна говорити про перелік типових помилок, а також про індивідуальні обставини, які ускладнюють збір інформації, яка має бути зазначена у декларації. 
На семінарі будуть представлені такі питання:
1. Декларація та її види. Терміни подачі декларацій. 
2. Яка інформація має бути зазначена в декларації, її обсяги, поняття вичерпності та повноти.
3. Що таке неповна та неправдива інформація із зазначеної в декларації. 
4. Відповідальність за порушення: неподання декларації, невчасне подання декларації, подання недостовірних або неповних даних. Адміністративна. Кримінальна.
5. Технічні умови подання декларації. 
6. Складні випадки декларування.
7. Використання зазначеної в деклараціях інформації в кампаніях тиску на громадських активістів на місцевому рівні. Як діяти у таких умовах.

Семінар ведуть:
Регіна Гусейнова – адвокат, член Ради адвокатів Київської області. Автор власного курсу з е-декларування, має великий досвід супроводу суб’єктів, на яких поширюється дія ЗУ “Про запобігання корупції”. Основну спеціалізацію, як адвокат, має у царині корупційних злочинів та адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією.
Світлана Судак – експертка з комунікацій, к.ф.н., досвід роботи в урядових, кризових і медіа комунікаціях 15 років. 

Час та місце: 13 січня 2018 року 
з 11-00 до 15-30 
За адресою: м.Київ, вул.Костянтинівська, 21
FREUD HOUSE club

Вартість участі: 
до 12.01.18 – 500 грн., 
у день заходу 550 грн.
Оплату можна провести на картку Приватбанку: 4149 4393 1015 9110.

Кількість місць обмежена, тому просимо попередньо реєструватися за посиланням

Зареєструватись

Нагадаємо, що Обов’язок подання е-декларацій з 01 січня 2018 року, внаслідок набуття чинності Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб», поширено на фізичних осіб, які:
• отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм (проектів) технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги у сфері запобігання, протидії корупції як безпосередньо, так і через третіх осіб або будь-яким іншим способом, передбаченим відповідною програмою (проектом);
• систематично, протягом року, виконують роботи, надають послуги щодо імплементації стандартів у сфері антикорупційної політики, моніторингу антикорупційної політики в Україні, підготовки пропозицій з питань формування, реалізації такої політики, – якщо фінансування (оплата) таких робіт, послуг здійснюється безпосередньо або через третіх осіб за рахунок технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги у сфері запобігання, протидії корупції;
• є керівниками або входять до складу вищого органу управління, інших органів управління громадських об’єднань, інших непідприємницьких товариств, якщо таке громадське об’єднання, інше непідприємницьке товариство:
• здійснює діяльність, пов’язану із запобіганням, протидією корупції, імплементацією стандартів у сфері антикорупційної політики, моніторингом антикорупційної політики в Україні, підготовкою пропозицій з питань формування, реалізації такої політики, та/або
• бере участь, залучається до здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням, протидією корупції;

а також на фізичних осіб, які входять до складу:
• наглядової ради державного банку, державного підприємства або державної організації, що має на меті одержання прибутку (навіть якщо такі особи не вважаються посадовими особами юридичних осіб публічного права);
• конкурсних комісій, утворених відповідно до Закону України «Про державну службу», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування”;
• Громадської ради доброчесності, утвореної відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів»;
• громадських рад, рад громадського контролю, що утворені при державних органах та беруть участь у підготовці рішень з кадрових питань, підготовці, моніторингу, оцінці виконання антикорупційних програм. Цей пункт стосується лише членів громадської ради та ради громадського контролю, якщо відповідна рада утворена при державному органі та бере участь у підготовці рішень з кадрових питань, підготовці, моніторингу, оцінці виконання антикорупційних програм.