Як це працює: творча майстерня письменника

Дата: 14/06/2018
Час: 19:30 – 22:45

Категорія:


як це працюе
Володимир Арєнєв. Творча майстерня письменника
«Вигадати. Втілити. Відредагувати. Видати».

Кажуть, що успіх письменника — це 10% таланту і 90% роботи над собою і над своїми творами. Наділити людину талантом неможливо, а от навчити її краще розуміти те, яким саме чином працює художній текст, — спробуємо.

Для кого це: Курс розрахований насамперед на тих, хто пише чи хоче писати художню прозу, і присвячений практичним аспектам роботи письменника: від задуму до його втілення, від саморедагування до співпраці із видавництвами.

Блок перший: Від ідеї до структури

Друге заняття (14 червня, 19.30) ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

«А що, якби». Як працює уява. Межа між творчістю та копіюванням.
Коли не вистачає ідей. Де шукати, яким чином працювати із власною уявою. «Те, що
надихає».
«Я вигадав щось – і що мені з цим робити».
Функції художньої літератури. Чого чекаємо – і чого чекають інші від тексту.

Розклад курсу:
– Друге заняття (14 червня, 19.30). ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
– Третє заняття (21 червня, 19.30). ЦЕГЛИНИ І ЦЕМЕНТ

Автор курсу: Письменник, викладач, сценарист, упорядник антологій. Автор тридцяти книжок, редактор п’яти міжнародних антологій, постійний викладач літературних курсів. Твори виходили англійською, німецькою, польською, французькою та ін.мовами.

Структура занять:
Година-півтори — лекція з практичними прикладами та кейсами, потім відповіді на запитання, пауза 10-15 хв. на чай/тістечка, потім година — читання текстів/синопсисів та їхнє обговорення. Залежно від бажань та можливостей групи можуть бути домашні завдання чи просто будь-які тексти, які читаються та аналізуються з точки зору «як це працює, які прийоми використав автор» та ін. Хоча перевага віддаватиметься саме текстам учасників: це цікавіше й приносить більше користі.

Кожен блок і кожне заняття можна відвідувати окремо, але принаймні у межах блоку бажано не пропускати, щоб не випадати з контексту.

Вартість: 1 заняття – 200грн

Детальний зміст і розклад за тегом: #Арєнєв4В

Придбати квиток