Кінезіологія: як формується реальність, чому вона у кожного своя

Дата: 18/01/2018
Час: 19:00 – 21:00

Категорія:


26195413_1828126523875798_8773548613562565703_nСвіт він такий різний .., а точніше у кожного свій! І це факт! Ми бачимо Світ абсолютно по-різному і часом наші внутрішні картини на стільки відрізняються, що ми перестаємо розуміти один одного!

Наші органи чуття допомагають нам відображати зовнішню реальність і формувати внутрішнє сприйняття дійсності: запахи, смаки, зорові образи, відчуття … все це зливається воєдино і в психіці з’являється картинка! Але якби все було так просто … Ми б тоді всього-на-всього бачили трохи в різній формі і кольорі одні і ті ж речі або розпізнавали трохи по іншому смаки …

Але ми не так просто влаштовані і це «внутрішній устрій» значно впливає на нашу різницю в сприйнятті світу і навіть самих себе! Те як ми бачимо себе, то як ми думаємо нас бачать інші і то, хто ми є насправді – це різні образи! То який Світ насправді і те яким його бачить кожен з нас – це різні картинки І це все різні реальності! Тому реальність у кожного своя!

Про те, яким чином відбувається формування своєї власної реальність, які чинники впливають на наше сприйняття і що саме робить це сприйняття таким унікальним і відмінним від інших ми поговоримо на зустрічі «Кинезиология: як формується реальність і чому вона у кожного своя»

Кінезіологія – це сучасний напрям терапії в основі якого лежить м’язове тестування. За допомогою відгуків м’язів можна точно визначити, що в рамках реальності конкретної людини є для неї правдою, що їй подобається, що цікаво, а що вводить в стрес, змушує активно «боротися», ображатися і не отримувати, чого дуже хочеться!

Кінезіологія це більше ніж метод терапії, це світоглядна позиція, в якій людина розглядається як невід’ємна частина зовнішнього середовища і виступає активним творцем як своєї власної реальності, так і Світу в цілому.

Такий підхід дає можливість визначити за допомогою відгуків тіла, ті тонкі настройки: підсвідомі програми, установки, переконання за допомогою яких відбувається формування реальності, і розібратися в причинах, чому бажана форма реальності не відповідає тому, що ми маємо насправді. На всі ці питання і навіть більше, є відповіді в тілі!

Ми зможемо заглянути за рамки своєї власної реальності, почнемо більше розуміти себе та інших, зможемо розібратися чому бажана реальність відрізняється від дійсної, які проблеми або блоки перешкоджають реалізації цілей, бажань і намірів і як Кінезіологія допомагає подолати і впорається з блоками і деструктивними програмами для того, щоб знаходиться в гармонії з самим собою і реалізовувати задумане, власне усвідомлено формувати свою реальність!

Спікер:
Дар’я Ковальчук (Daria Kovalchuk)– міжнародний інструктор з Кіензіологіі, психолог, психотерапевт, засновник ГО ІКОС і офіційний представник міжнародної навчальної програми з кінезіології в Україні.
Вона не слідує в ногу з часом, вона його створює

Вартість участі у семінарі – 200 г
*оплата на місці можлива лише за наявності вільних місць

Придбати квиток