Improvise Play Think English!

Дата: 22/08/2017
Час: 19:30 – 21:30

Кімната:


_1024Практичний розмовний курс англійської мови підходить для тих, хто не може вільно висловлювати свої думки та/або плутається в застосуванні граматики, попри те, що має певні знання та базу в граматиці і лексиці (strong elementary, pre-intermediate, intermediate). А також для тих, хто хоче швидко відновити свій рівень.

Заняття передбачють виключно розмовну практику граматичних структур із додаванням лексичного матеріалу. Всі заняття проходять в ігровому форматі, який базується на вправах з імпровізаційного та класичного театру, і структуровані так, що кожний учасник розмовляє 80% часу.
Суттєва відмінність від звичайних speaking club – на кожному занятті відпрацьовуються певні визначені граматичні структури, а вправи сценічної імпровізації привчають реагувати моментально, таким чином в рази покращуються розмовні навички учасників.
Завдяки фізичній та емоційній активності під час мовлення, в учасників збільшується кількість точок уваги, а також додається емоційна й м’язова пам’ять – саме в такий спосіб засвоюють граматичні правила і лексику носії мови будь-якої країни.
В результаті учасники даного Практичного Розмовного Курсу отримують легкість вживання граматичних стуртур, навчаються ораторському мистецтву, набувають гнучкості мислення, отримують впевненість для публічних виступів.

Усний ігровий формат
Вправи з імпровізаційного та класичного театру
80% часу ми говоримо!

Практичні розмовні заняття англійською підходять тим, хто, попри усі свої знання, так і не може вільно висловлювати свої думки, а також для тих, хто хоче швидко відновити свій рівень.
Всі заняття проходять виключно в усному ігровому форматі, який базується на вправах з імпровізаційного та класичного театру, і структуровані так, що кожний учасник розмовляє 80% часу.
Суттєва відмінність від звичайних speaking club – +Тематичне відпрацювання граматики
+Розвиток навички миттєвого реагування на зміну ситуації
+Навчання ораторському мистецтву.

Ксенія Бутова (Kseniia Butova) – викладач англійської мови з міжнародним сертифікатом (TEFL 120h), з досвідом викладання в Азії, власним багаторічним досвідом публічних виступів англійською (маркетингові презентації та виступи на сцені в якості учасниці шоу імпровізаційного гумору). Авторка практичного розмовного курсу англійської мови.
Заняття проходять кожну п’ятницю!
Кількість місць обмежена!
Вартість участі: 130 грн (чай, кава, печиво та всі умови простору включено)