Коворкінг


Зранку і вдень в нас зручно і затишно працювати, проводити ділові та дружні зустрічі. Тут панує творча надихаюча атмосфера, працює швидкісний інтернет, в необмежених кількостях надаються напої та легкі закуски до них. Особливо зручними для спокійної зосередженої роботи є бібліотека та кабінет Фройда, в яких одночасно можуть працювати кілька десятків людей. Решта приміщень так само можуть використовуватися для роботи та зустрічей. Ознайомитись детальніше про тарифи на коворкінг ви можете тут .Відпочинок


Ввечері гарно відпочити в компанії друзів чи на самоті, читаючи книгу, слухаючи музику, граючи в ігри та спілкуючись. У Кабінеті Фройда, наприклад, щочетверга традиційно ми граємо у мафію. Також у нас є великий вибір настільних ігор, а в спортивній кімнаті розташувався x-box! Поруч із спортивною кімнатою наші гості полюбляють гучно пограти у настільний футбол.Творчість


В тренді суцільної віртуалізації суспільства особливо цінно зробити щось матеріальне своїми руками, те, до чого можна доторкнутися, поставити на видному місці вдома чи подарувати близькій людині – декор, малюнок, прикрасу тощо, зроблене під час проведення творчого клубу у Домі Фройда. Крім того, ми проводимо виставки живопису й фотографії, організовуємо зустрічі з творчими людьми, в яких можна повчитися чи просто отримати гарну пораду.

Самореалізація


Ми пропонуємо дискусійні формати, що мають на меті глибше усвідомити питання «Хто я?», «Чому я тут», «Куди йду?», досягнути гармонії з самим собою, реалізувати свої можливості.

Знайомства


В нас багато цікавих людей, з якими варто потоваришувати й поспілкуватися. Будемо раді, якщо люди знаходитимуть нові знайомства завдяки Дому Фройда.

Натхнення


Як відчути його в Домі Фройда? Наприклад, ось так. На нашому другому поверсі можна самому зварити каву по-східному, на кухні – уявляти собі дивні образи у плямах Роршаха, в бібліотеці – написати справжнього живого листа до себе чи до близьких й кинути у скриньку, в кабінеті Фройда зазирнути у свої підсвідоме на славнозвісній кушетці чи поглянувши на дзеркальну стелю, у вітальні – знайти його під час літературного та кіноклубів або під час зустрічей із цікавими людьми. А, можливо, просто відчути натхнення.

Думка


Ми різні. В кожному з нас живе декілька людей, різні голоси, які сперечаються один з одним. Інколи треба мати час для розваг, а іноді варто замислитися, поставити самому собі складні питання. Ми хочемо творити інтелектуальне середовище, давати людям можливість замислитися, тому формуємо інтелектуальне наповнення подій навіть у тому разі, якщо воно подекуди випадатиме з популярних трендів.